Myynti

Esa Kärkkäinen
Myyntipäällikkö
esa.karkkainen@bevenicgroup.com
+358 44 088 5647

Sami Kilpeläinen
Liiketoiminnan kehityspäällikkö
sami.kilpelainen@bevenicgroup.com
+358 50 382 3001

Projektit ja tuotanto

Visa Viertola
Paikallispäällikkö (Kuopio)
visa.viertola@bevenicgroup.com
+358 40 585 1209

Ville Moilanen
Ostopäällikkö (Kuopio)
ville.moilanen@bevenicgroup.com
+358 50 464 0048

Pasi Hongisto
Paikallispäällikkö (Hollola)
pasi.hongisto@bevenicgroup.com
+358 50 382 3987

Riikka Stenlund
Tuotantopäällikkö (Hollola)
riikka.stenlund@bevenicgroup.com
+358 50 400 7284

Elisa Timonen
Materiaalipäällikkö (Hollola)
elisa.timonen@bevenicgroup.com
+358 50 543 2593

Hannes Tapper
Tuotekehityspäällikkö ja NPI insinööri (Hollola)
hannes.tapper@bevenicgroup.com
+358 40 026 2372

Hallinto

Jukka Rautiainen
Toimitusjohtaja
jukka.rautiainen@bevenicgroup.com
+358 40 521 6050

Carola Paro
Talouspäällikkö
carola.paro@bevenicgroup.com
+358 40 059 3345

Tellervo Nieminen
Laatupäällikkö
tellervo.nieminen@bevenicgroup.com
+358 40 556 4731

Henna Itkonen
Talouspäällikkö
henna.itkonen@bevenicgroup.com
+358 40 809 6621

Toimipaikat ja laskutustiedot

Kuopion toimipiste
Kellonkärki 9
FI-70460 KUOPIO
FINLAND

+358 207 311 333

Hollolan toimipiste
Latojantie 6
FI-15270 KUKKILA
FINLAND

+358 207 311 332

Laskutusosoite:
Bevenic Elektropoint Oy
PL 4796
01051 LASKUT

Verkkolaskutiedot (Finvoice):
Verkkolaskuosoite/OVT: 003710773496
Operaattorin tunnus: OKOYFIHH
Y-tunnus: 1077349-6

Bevenic Elektropoint Kuopio

Kellonku00e4rki 9 70490 Kuopio

Bevenic Elektropoint Hollola

Latojantie 6 15270 Kukkila

Avatron

Mittatie 25 01260 Vantaa

Combinent

Pajatie 8 06150 Porvoo

Heatterm

Lu00e4nsikaari 6b, 07900 Loviisa

The part of Your supply chain You can rely on.

Bevenic Group on vahva ja innovatiivinen yritysryhmä, jonka ratkaisut palvelevat kattavasti monia teollisuudenaloja. Bevenic Groupin yritykset toimittavat asiakaskohtaisia tuotteita ja palveluita, jotka vaativat laadukkaita ja joustavia toimituksia.

Sivuston toteutus: Bermuda